nike shox hogan scarpe calcio Tiffany christian louboutin Scarpe Adidas superstar Scarpe Reebok Adidas Scarpe nike sb Scarpe nike air force air jordan adidas scarpe Tacchi Scarpe da donna Scarpe Scarpe Adidas adidas Scarpe Scarpe Scarpe hogan
joyas tiffany zapatillas converse new balance mujer nike air force nike corte zapatillas under armour ropa abercrombie zapatillas saucony new balance hombre nike shox Zapatos nike cinturones gucci nike air max gafas ray ban Adidas Yeezy Adidas Neo Gafas carrea pulseras pandora air max

Home Staging

Idea home staging-u

Główną ideą Home Staging-u jest osiągnięcie odpowiedniego efektu marketingowego i ekonomicznego naszych nieruchomości. Wykonanie Home Staging-u prowadzi do szybszej sprzedaży lub wynajmu bez konieczności zmiany ceny tudzież dodatkowego korzystania z pomocy agencji. Ważne jest, aby każdy Home Staging został skalkulowany i przeprowadzony w sposób rozsądny i pomysłowy. Home Staging pomaga w budowaniu pozytywnego pierwszego wrażenia, które w znacznym stopniu wpływa na decyzję o zakupie, lub wynajmie nieruchomości. Właściwie przeprowadzone zabiegi spowodują, iż przy niewielkiej inwestycji wartość oferowanego przez nas mieszkania czy domu wzrośnie!

KOSZTY HOME STAGING-U

Na wstępie warto zaznaczyć, iż Home Staging kosztuje mniej niż negocjacja wartości nieruchomości przez Kupującego. Ogólną cenę Home Staging-u ciężko jest określić- zależy ona od różnych czynników. Jednym z nich jest zakres prac jakimi poddaje się poszczególne nieruchomości. Mieszkania, które wymagają jedynie prostych prac kosmetycznych będą kosztować mniej niż nieruchomości, przy, których obowiązkowe będzie wykonanie drobnych prac remontowych i do którego zaangażujemy nie tylko Home Stagera, ale również ekipę remontową, lub sprzątającą. Nie bez znaczenia pozostaje tutaj również budżet jakim dysponuje klient. Świadomi klienci, chcący w jak najlepszy sposób przedstawić nieruchomość do sprzedaży decydują się na spektakularne metamorfozy. Pamiętajmy jednak, iż w niektórych przypadkach wystarczy dopracowanie drobnych szczegółów aby efekt był zadowalający.

CO OFERUJEMY W RAMACH HOME STAGING-U

W ramach współpracy istnieje możliwość wypożyczenia mebli, czy innych elementów dekoracyjnych. Dysponujemy również szerokim wachlarzem możliwości odnowienia czy odświeżenia posiadanych już elementów wyposażenia wnętrz, co pozwala znacznie zminimalizować nakłady finansowe. W celu uatrakcyjnienia Państwa oferty sprzedaży, czy wynajęcia nieruchomości wykonujemy również wizualizacje poszczególnych pomieszczeń oraz przygotowujemy rzuty obrazujące rozkład mieszkania.

2 pokojowe mieszkanie we Wrocławiu o powierzchni 55 m2.

Ceny rynkowe od 240 000 zł do 270 000 zł.

Średnia negocjacja ceny 5% od średniej wartości 255 000 zł wynosi 12 750 zł.

Dzięki HS zyskasz prawdopodobieństwo utrzymania max. ceny rynkowej (270 000 zł), a negocjacje ceny mogą być jedynie symboliczne.

img

6 miesięcy przestoju wynikającego z barku zainteresowania ofertą sprzedaży nieruchomości o wartości 250 000 zł.

Koszt odsetek związanych z kredytem zaciągniętym za zakup nieruchomości : 5 600 zł

Przykładowy koszt Home Stagingu : 4 000 zł

Realny zysk : 1 600 zł

img

3 miesięczny przestój związany z brakiem możliwości wynajęcia mieszkania

Utracony zysk : 3 x 1 500 zł = 4 500 zł

Przykładowy koszt Home Stagingu 2 000 zł

Realny zysk 1 500 zł

img

Urządzimy Twoje wnętrze i nadamy mu niepowtarzalny  design Tak Ci się spodoba, że nie będziesz chciał go sprzedać.

10 POWODÓW DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ  Z NASZEJ OFERTY

  • Zarobisz więcej, inwestycja w Home Staging to koszt około 1 do 3% ceny ofertowej, która pozwala na wzrost ceny transakcyjnej na poziomie 8 – 10%.
  • Na pewno sprzeda się szybciej. I co ważne, bez stresu, dodatkowych obciążeń i bólu głowy. Pamiętajcie, im szybciej  dochodzi do sprzedaży, tym wyższą osiągacie cenę. Każdy tydzień, miesiąc na rynku obniża cenę nieruchomości.
  • Nie każdy potencjalny kupujący potrafi sobie wyobrazić jaką perełką na rynku jest Twoja nieruchomość.
  • Nie zawsze jesteś obiektywny. To niestety najczęściej spotykany problem. Wydaje się nam, że nasze mieszkanko jest idealne, a chętnych do kupna brak. Dobrze jest skorzystać z usług Home Stagera, aby obiektywnie spojrzał na nasza nieruchomość.
  • Zdjęcia. Pamiętajmy, większość kupujących jest wzrokowcami. Profesjonalne zdjęcia to coś, co przyciągnie do Twojej oferty kupujących.
  • Im dłużej oferta znajduje się na rynku, tym większe budzi zastrzeżenia kupujących. Dlatego przygotuj dobrze swój dom-mieszkanie zanim je wystawisz na sprzedaż.
  • Wygrasz z konkurencją. Dzięki Home Stagingowi i odpowiednim zdjęciom Twoja oferta będzie tą wyróżniającą się spośród setek innych.
  • HOME STAGING NIE JEST DROGI. Poniesione koszty zwracają się przy sprzedaży. Często kupujący ( ze względów finansowych ) decyduje się na kupno kompleksowo przygotowanego mieszkania.
  • Mieszkanie jest dostępne od zaraz. Kupujący może wprowadzić się natychmiast.
  • Ostatni i najważniejszy punkt. Wszystko organizujemy i robimy za Ciebie.

Sprawdź cenę