CZY MEBLE NA WYMIAR TO DOBRE ROZWIĄZANIE? CZ. 2

ZALETY C.D.:

PO CZWARTE: Idealne dla małych wnętrz

Nie jest tajemnicą, że w pomieszczeniu o bardzo małej powierzchni, każdy centrymetr kwadratowy jest na wagę złota. Projektując meble od początku, łatwiej jest rozplanować ich układ w funkcjonalny sposób, kreatywnie wykorzystując wszystkie zakamarki oraz tworząc ergonomiczną i wygodną w urzytkowaniu przestrzeń.

 

 

PO PIĄTE: Wysoka trwałość

Meble wykonywane na zamówienie są zdecydowanie solidniejsze od tych produkowanych seryjnie. Przy zakupie mebli warto zwrócić uwagę, z jakich materiałów zostaną one wykonane. Mało osób kupując gotowe meble w salonie zastanawia się nad grubością oraz producentem płyt, z których zostały one wykonane. Przeciętny klient nie zwraca również uwagi na wykorzystane okucia i systemy wewnętrzne. To błąd! Osprzęt wykorzystywany przez stolarzy produkujących meble na wymiar jest dużo lepszej jakości, bezawaryjny. Oznacza to, że takie meble będą nam służyć przez wiele długich lat.

PO SZÓSTE: Wszystko w jednym

Zamówienie mebli na wymiar wiąże się z pełną obsługą ze strony wykonawcy. Tak więc otrzymamy profesjonalny projekt, inwentaryzację pomieszczenia, transport oraz montaż mebli w wyznaczonym terminie.

źródło zdjęć: www.pinterest.com