In the middle of nowhere

Ale teraz tak na serio, kto z Was choć raz nie miał wszystkiego dość? Stresującej pracy, rachunków, miejskiego zgiełku? Kto z Nas nie pomyślał chociaż ten jeden raz – rzucam to wszystko, wyprowadzam się na odludzie? No właśnie, taka myśl przemknęła przez głowę każdemu. Mam bardzo dobrą wiadomość, a mianowicie POLSKA Spółka DMDmodular sprawiła że urzeczywistnienie znanego mema ,,rzucam wszystko i jadę w Bieszczady” jest na wyciągnięcie ręki.

DMDmodular rozpoczęła produkcję i sprzedaż serii modułów Modular Smart Living, których cena zaczyna się od 120 000zł (dużo mniej niż zakup domu wakacyjnego, prawda?). Są to domki całoroczne, o spadzistych dachach, pierwszym jest domek o nazwie A35V o łącznej powierzchni 35m2.

Co najciekawsze, ze względu na swoją powierzchnię moduły te nie wymagają pozwolenia na budowę, a wyłącznie tzw. zgłoszenie. Przyśpiesza to całą ,,papierologię” związaną z jakimikolwiek pracami budowlanymi.

Czas postawienia takiego obiektu to niesamowite kilka godzin (wow!). Wybieramy miejsce, przyjeżdżają specjaliści i w mgnieniu oka mamy dom.

 

Wnętrza są w pełni umeblowane i ze względu na swoją kubaturę niesamowicie funkcjonalne. Wyposażenie jest tak dobrane by w mgnieniu oka z sypialni zrobić przestronny salon. Wnętrza są wykonane estetycznie i zgodnie z nowoczesnymi trendami.

W planach są już inne moduły, A35V jest najmniejszy – postanie jeszcze A40v (40m2) oraz A49V (49m2). Mogą pełnić funkcję letniego domku ale również całorocznego miejsca zamieszkania. Zmienia to utarty schemat małych, ciasnych i zaniedbanych domków letniskowych, jakie kojarzą nam się z większością polskich miejsc wypoczynkowych.

Pomysł świetny, realizacja szybka i bezproblemowa – pozostaje wybrać miejsce! Łąka, las, a może góry? Ja bym się wybrała nad morze!

źródła: http://eurobuildcee.com/?page=news&id=34979&link=zamieszkaj-w-kontenerze-bez-pozwolenia
https://dmdmodular.com/pl/projects/smart-house/