Home Staging

Idea home staging-u

Główną ideą Home Staging-u jest osiągnięcie odpowiedniego efektu marketingowego i ekonomicznego naszych nieruchomości. Wykonanie Home Staging-u prowadzi do szybszej sprzedaży lub wynajmu bez konieczności zmiany ceny tudzież dodatkowego korzystania z pomocy agencji. Ważne jest, aby każdy Home Staging został skalkulowany i przeprowadzony w sposób rozsądny i pomysłowy. Home Staging pomaga w budowaniu pozytywnego pierwszego wrażenia, które w znacznym stopniu wpływa na decyzję o zakupie, lub wynajmie nieruchomości. Właściwie przeprowadzone zabiegi spowodują, iż przy niewielkiej inwestycji wartość oferowanego przez nas mieszkania czy domu wzrośnie!

KOSZTY HOME STAGING-U

Na wstępie warto zaznaczyć, iż Home Staging kosztuje mniej niż negocjacja wartości nieruchomości przez Kupującego. Ogólną cenę Home Staging-u ciężko jest określić- zależy ona od różnych czynników. Jednym z nich jest zakres prac jakimi poddaje się poszczególne nieruchomości. Mieszkania, które wymagają jedynie prostych prac kosmetycznych będą kosztować mniej niż nieruchomości, przy, których obowiązkowe będzie wykonanie drobnych prac remontowych i do którego zaangażujemy nie tylko Home Stagera, ale również ekipę remontową, lub sprzątającą. Nie bez znaczenia pozostaje tutaj również budżet jakim dysponuje klient. Świadomi klienci, chcący w jak najlepszy sposób przedstawić nieruchomość do sprzedaży decydują się na spektakularne metamorfozy. Pamiętajmy jednak, iż w niektórych przypadkach wystarczy dopracowanie drobnych szczegółów aby efekt był zadowalający.

CO OFERUJEMY W RAMACH HOME STAGING-U

W ramach współpracy istnieje możliwość wypożyczenia mebli, czy innych elementów dekoracyjnych. Dysponujemy również szerokim wachlarzem możliwości odnowienia czy odświeżenia posiadanych już elementów wyposażenia wnętrz, co pozwala znacznie zminimalizować nakłady finansowe. W celu uatrakcyjnienia Państwa oferty sprzedaży, czy wynajęcia nieruchomości wykonujemy również wizualizacje poszczególnych pomieszczeń oraz przygotowujemy rzuty obrazujące rozkład mieszkania.

2 pokojowe mieszkanie we Wrocławiu o powierzchni 55 m2.

Ceny rynkowe od 240 000 zł do 270 000 zł.

Średnia negocjacja ceny 5% od średniej wartości 255 000 zł wynosi 12 750 zł.

Dzięki HS zyskasz prawdopodobieństwo utrzymania max. ceny rynkowej (270 000 zł), a negocjacje ceny mogą być jedynie symboliczne.

img

6 miesięcy przestoju wynikającego z barku zainteresowania ofertą sprzedaży nieruchomości o wartości 250 000 zł.

Koszt odsetek związanych z kredytem zaciągniętym za zakup nieruchomości : 5 600 zł

Przykładowy koszt Home Stagingu : 4 000 zł

Realny zysk : 1 600 zł

img

3 miesięczny przestój związany z brakiem możliwości wynajęcia mieszkania

Utracony zysk : 3 x 1 500 zł = 4 500 zł

Przykładowy koszt Home Stagingu 2 000 zł

Realny zysk 1 500 zł

img

Urządzimy Twoje wnętrze i nadamy mu niepowtarzalny  design Tak Ci się spodoba, że nie będziesz chciał go sprzedać.

10 POWODÓW DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ  Z NASZEJ OFERTY

  • Zarobisz więcej, inwestycja w Home Staging to koszt około 1 do 3% ceny ofertowej, która pozwala na wzrost ceny transakcyjnej na poziomie 8 – 10%.
  • Na pewno sprzeda się szybciej. I co ważne, bez stresu, dodatkowych obciążeń i bólu głowy. Pamiętajcie, im szybciej  dochodzi do sprzedaży, tym wyższą osiągacie cenę. Każdy tydzień, miesiąc na rynku obniża cenę nieruchomości.
  • Nie każdy potencjalny kupujący potrafi sobie wyobrazić jaką perełką na rynku jest Twoja nieruchomość.
  • Nie zawsze jesteś obiektywny. To niestety najczęściej spotykany problem. Wydaje się nam, że nasze mieszkanko jest idealne, a chętnych do kupna brak. Dobrze jest skorzystać z usług Home Stagera, aby obiektywnie spojrzał na nasza nieruchomość.
  • Zdjęcia. Pamiętajmy, większość kupujących jest wzrokowcami. Profesjonalne zdjęcia to coś, co przyciągnie do Twojej oferty kupujących.
  • Im dłużej oferta znajduje się na rynku, tym większe budzi zastrzeżenia kupujących. Dlatego przygotuj dobrze swój dom-mieszkanie zanim je wystawisz na sprzedaż.
  • Wygrasz z konkurencją. Dzięki Home Stagingowi i odpowiednim zdjęciom Twoja oferta będzie tą wyróżniającą się spośród setek innych.
  • HOME STAGING NIE JEST DROGI. Poniesione koszty zwracają się przy sprzedaży. Często kupujący ( ze względów finansowych ) decyduje się na kupno kompleksowo przygotowanego mieszkania.
  • Mieszkanie jest dostępne od zaraz. Kupujący może wprowadzić się natychmiast.
  • Ostatni i najważniejszy punkt. Wszystko organizujemy i robimy za Ciebie.

Sprawdź cenę