Kompleksowe Przygotowanie Nieruchomości pod Wynajem

Coraz chętniej chcielibyśmy kupować mieszkania z założeniem ich wynajmowania osobom trzecim. No przecież tak naprawdę to ktoś inny będzie spłacał zaciągnięty na nie kredyt…   Wielokrotnie jednak rezygnujemy z naszego pomysłu przestraszeni nakładem pracy i naszego zaangażowania związanego z przygotowaniem zakupionej  nieruchomości  do wynajmu. Ten okres prac remontowych, odpowiedniej aranżacji, czy zakupu wyposażenia, oznacza dla nas dużo kłopotów.

 

Rozwiązaniem jest zlecenie wykonania kompleksowych prac nam!

 

To duże dla  większości z nas wyzwanie, głównie z uwagi na brak czasu i słabą znajomość branży powoduje, że okres remontu, wyposażenia mieszkania czy dekoracji to czas stresu i napięcia. Rozwiązaniem problemu może być skorzystanie z naszych usług, polegających na koordynacji tych prac.

 

Dzięki temu zyskają Państwo nie tylko czas, ale również możliwość wykorzystania najlepszych rozwiązań adekwatnych do oczekiwań i posiadanego budżetu. Co najistotniejsze, zlecenie prac do wykonania najczęściej wcale nie oznacza wzrostu kosztów, które wynikają z opłaty za koordynację usługi, gdyż dzięki znajomości branży (usługi i produkty) realne koszty związane z pracami stają się niższe i niejednokrotnie rekompensują koszt zlecenia.

 

Sprawdź cenę

  • Oszczędność czasu, dzięki zleceniu prac, a tym samym ograniczeniu swojego zaangażowania do minimum
  • Oszczędność pieniędzy, dzięki zleceniu prac profesjonalistom znającym branżę
  • Kompleksowo przygotowana nieruchomość, wyposażona w meble, dodatki, artykuły AGD
  • Zadowolony najemca i pełna satysfakcja finansowa